Будемо раді допомогти Вам організувати кращий відпочинок в Трускавці та Східниці!

Якщо Ви хочете відпочити і поліпшити своє здоров'я, то відпочинок в Трускавце і Східниці - це саме те, що вам потрібно. Якщо Ви все ще не знаєте: який санаторій вибирати, то наші фахівці по телефону або поштою допоможуть Вам вибрати і забронювати готель, санаторій або пансіонат, який максимально підійде безпосередньо під Ваші запити.

Ми є офіційним партнером багатьох санаторіїв, готелів та курортів Трускавця та Східниці. Завдяки цьому Ви можете скористатися нашими послугами без націнки, отримуючи послуги за цінами санаторіїв та готелів.

Звернувшись до нас, Ви будете оточені індивідуальним підходом та професійним рівнем наших співробітників.

Відпочинок в Трускавці

Трускавець - це квінтесенція західноукраїнського шарму та східноєвропейського рівня обслуговування. Тут можна не тільки відпочити і оздоровитися, але й відчути радушність жителів, насолодитися красою місцевої природи, чистим повітрям карпатських лісів та цілющими водами.

Самим відомим туристичним місцем у Трускавці є мінеральні джерела. На даний момент є 24 джерела. Популярністью користуються "Бронислава", "Нафтуся", "Софія", "Марія" і "Юзя". Лікувальні властивості трускавецьких мінеральних вод були відомі давно, але курортним цим містом стало лише в 19 столітті. Зробивши хімічні аналізи води з мінерального джерела "Нафтуся" Теодор Тарасевич (відомий винахідник першої керосинової лампи) підтвердив її унікальне походження та цілющі властивості. Аналогів даної води в світі більше не виявлено.

Офіційне відкриття банеологічного курорту припадає на 1827 рік. Саме цього року було побудовано перше приміщення, де розташовані перші 8 ванн. З того часу Трускавець є одним з найвідоміших курортів Європи. Люди з усіх куточків світу прагнуть сюди за здоров'ям і довголіттям. З кожним роком кількість відвідувачі лише зростає. Усі хочуть спробувати на собі чудодійні властивості мінеральних вод Трускаця.

Лечение в Трускавце
Какие же лечебные свойства минеральных вод?

Вживаючи води Трускавця Ви можете усунути або ж уникнути всіляких запальних процесів, відчути на собі сечогінну і знеболювальну дію. До того ж, мінеральні води сприяють виведенню з нирок і жовчного міхура каменів і піску, нормалізують обмін речовин, покращують роботу шлунково-кишкового тракту і підшлункової і виводять шлаки і радіонукліди. До всього вищепереліченого, води Трускавця підвищують імунітет і поліпшують самопочуття.

Трускавецькі води - це не просто мінеральні води. Працюючи в комплексі зі свіжим чистим лісовим повітрям, і прекрасною природою, вони роблять чудеса.

Де зупинитися в Трускавці?

Завдяки великому вибору різних готелів і санаторіїв на нашому сайті, Ви зможете знайти і підібрати собі саме той вид відпочинку, який Вам подобається. Якщо ж у Вас є якісь запальні процеси, то вживання трускавецьких мінеральних вод їх усуне, допоможе з проблемами шлунково-кишкового тракту і багатьма іншими. У розділах нашого сайту надано велику кількість санаторіїв, де Вам нададуть професійну допомогу. Якщо Ви не знаєте, що саме Вам необхідно - ми з задоволенням допоможемо підібрати той санаторій, який підійде саме Вам.

Дозвілля в Трускавці

Трускавець - це не тільки лікувальне місто, в якому можна поправити своє фізичне і духовне здоров'я, відновитися після роботи і напруженого життєвого графіка. Це ще й дуже гарне й веселе місто. Адже не всі приїжджають до Трускавця, щоб поправити або відновити своє здоров'я. Деяким просто потрібні нові враження. Якщо Ви полюбляєте лижі, то приїжджайте взимку. У сусідньому Бориславі є знаменитий гірськолижний курорт "Буковиця", де можна вдосталь накататися, скупатися у чані, а влітку можна пуститися в туристичний похід. Для гурманів передбачена велика різноманітність ресторанів на будь-який смак.. а кава... такі кави Ви ще ніде не куштували! До того ж, в Трускавці є дельфінарій, а у сусідньому Меденичі є ще й зоопарк. Трускавець - це універсальна відправна точка, з якої дуже зручно добиратися до будь-яких значущих заходів Західної України: і в Мукачеве на фестиваль бограча, і до Львова на екскурсії... Тури з Трускавця порадують Вас ціною і враженнями. У Трускавці можна прекрасно провести час.

Екскурсії по західній Україні

Дивитися екскурсії
по західній Україні

Трускавець знаменитий на всю Україну

Якщо Ви приїдете до Трускавця влітку або восени, то побачите, що це місто популярне серед жителів і інших країн, бо почуєте польську, азербайджанську, російську і англійську мову. Не дивлячись на великий наплив туристів і високу популярність, Трускавцю вдалося зберегти свій автентичний стиль європейського курорту 19-20 століття. Це простежується в класичних 2х і 3х-поверхових віллах, в затишних кам'яних вуличках і в шикарному парку, який, безумовно, є вишуканою прикрасою міста. Хоча весь Трускавець - це один великий парк.

Не дивлячись на всю свою традиційність, Трускавець розвивається в сучасному темпі. Фактично всі санаторії та готелі можуть похвалитися високоякісними сучасними медичними центрами, в яких працюють кращі Українські медики. Ви можете бути впевнені в тому, що вони зможуть поліпшити Ваше здоров'я, адже робота ведеться на новітньому обладнанні. Але й важливо те, що ціни на курортах дуже демократичні. Готелі, пансіонати, готелі та санаторії Трускавця завжди з радістю відчинять перед Вами свої двері.