>

від 525 грн.

Готель « Моцарт » Трускавець

від 350 грн.

Готель «Нафтуся» Трускавець

від 250 грн.

Готель «Афродіта» Трускавець

від 500 грн.

Готель «Сенатор» Трускавець

від 860 грн.

Вілла «Христина» Трускавець

від 590 грн.

Готель «Золота Корона» Трускавець

від 600 грн.

Готель «Оскар»

від 450 грн.

Вілла «Марта» Трускавець

від 340 грн.

Готель «РеВіта»

від 550 грн.

Готель «Парк» Трускавець

від 400 грн.

Вілла «Вікторія»

від 200 грн.

Готель «Марко»

Готелі в Трускавці

Кращі готелі Трускавця готові прийняти в свої обійми всіх охочих. Адже це сучасні туристичні комплекси з якісним сервісом, здатні прийняти тисячі відпочиваючих. У Трускавці постійно йде оновлення, в зв’язку з цим старих готелів ” радянських ” часів майже не залишилося. Їх замінили комфортабельні будинки з якісним дизайном і ремонтом.

Готелі Трускавця – доступні ціни для кожного!

Саме наші готелі багато хто вважає одними з кращих в Україні, а так само здатних поконкорувати с деякими закордонними конкурентами. При цьому ціни на відпочинок найвищого рівня комфортабельності та обслуговування досить демократичними і доступними для кожного українця.

Ціни в готелях Трускавця в 2019 році починаються:

  • від 200грн за номер в 2х зірковому
  • від 340грн за номер в 3х зірковому
  • від 700грн за номер в 4х зірковому
  • від 2600грн за номер в 5ти зірковому готелі

Ми також пропонуємо своїм гостям оздоровчі процедури з використанням місцевої мінеральної води « Нафтуся » – таким чином, Ви зможете не тільки добре відпочити, але і зміцнити власне здоров’я. Лікувальні центри мають у власності практично всі готелі люксового рівня і частина установ з бюджетної ціновою політикою – саме тому, при бажанні, Ви можете вибрати якісний відпочинок навіть за невеликі гроші.

В будь-який час року відгуки про відпочинок в Трускавці мають позитивний вплив на всіх хто ще не побував у нас. На старовинному курорті утворилася величезна база знань, як догодити відпочиваючим, і її з успіхом застосовує готельний бізнес. Добре розвинена інфраструктура для відпочинку з дітьми: дитячі майданчики, розважальні центри, а так само – аніматори, які допоможуть батькам повноцінно насолодитися відпочинком.