від 2350 грн.

Готель Три Сини та Донька

від 1500 грн.

Готель Три Сина та Донька

від 900 грн.

Готель «ДіАнна»

від 950 грн.

Готель «Київська Русь»

від 1060 грн.

Готель «Респект» Східниця

від 1050 грн.

Готель «ТуСтань» Східниця

Відпочинок в Східниці

Відпочинок в Східниці – це хороший вибір для тих, хто втомився від міського шуму і хоче просто відпочити від усього. Ми допоможемо Вам стати ще здоровіше ніж ви є зараз. Чисте повітря і цілющі мінводи – то заради чого до нас їдуть з різних країн.

За останній час в Східниці з’явилося багато якісних і сучасних готелів європейського рівня 3-4 зірки, які задовольнять найвибагливіших туристів.

До таких готелів ставляться:


  • Київська Русь,
  • Три сини та донька,
  • Респект,
  • Тустань,
  • ДіАнна.

Лікування в Східниці – мінеральні води

Східниця як курорт почала розвиватися в 70-х роках XX століття, коли один з її жителів, інженер Омелян Олександрович Стоцький відкрив джерела лікувальних мінеральних вод типу « Нафтуся » (Ще в 1957 році), аналогічні мінеральним водам курорту Трускавець.

Завдяки активній діяльності Стоцького і головлікаря Східницької лікарні Степана Дуди, який провів медичний експеримент з хворими, яким загрожувало видалення нирки, Східниця стала розвиватися як курорт та 9 січня 1976 року селище було офіційно визнано Всесоюзним курортом. У 2005 році Східниця отримала нове звання « Всеукраїнський курорт імені Омеляна Стоцького ».

Джерела Східниці

Східниця – унікальний курорт, тому що на її території зосереджені різні типи лікувальних вод:


  • слабо з розчинними органічними речовинами в кількості 10-30 мг / л
  • залізисті – з вмістом заліза від 20 до 70 мг / л
  • лужні мінеральні води типу « Боржомі »

Східницьке родовище мінеральних вод налічує 38 джерел і 17 свердловин, з яких 10 джерел і 3 свердловини відкриті для туристів.

Східниця – ціни на 2019 рік

Ціни на путівки в санаторії Східниці залежать як від сезону відпочинку так і від місця де ви вирішили відпочивати. Звичайні санаторії пропонують путівки з набором базових лікувальних процедур. У нових SPA-готелях ж додається дієтичне харчування, консультація лікаря і використання бювету з мінеральними водами.

Санаторії Східниці спеціалізуються в на лікуванні захворювань нирок і сечовивідних шляхів, хвороб органів травлення і обміну речовин і безлічі інших захворювань.

В будь-якому випадку, навіть якщо ви відчуваєте себе на всі 120% приїжджайте і відчуйте здорову атмосферу, спробуйте корисну мінеральну воду і просто відпочиньте з комфортом в готелі з чистим повітрям. Це того варте!